Star Stable by Nadius ^^
Strony
(Przenieś do…)
Strona główna
Mistrzostwa
O mnie
Legenda jorvik
Moje ulubione filmy na yt :)
▼
piątek, 15 maja 2015
O Dud
W końcu zabrałam się poprawy reputacji u nica i wydaje mi się że będzie sklep XD
miło poprawić reput i mieć wolne a potem dostawać reput nie jest miło ale... XDi może za niedługo będę miała 16 level ahh... :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Proszę wpisywać tylko miłe komentarze ;)
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Proszę wpisywać tylko miłe komentarze ;)